Arena Lublin. Motor wygra? u siebie z Podlasiem Bia?a Podlaska 2:1 ... - Lublin.Wyborcza.pl (subskrypcia)

Lublin.Wyborcza.pl (subskrypcia)Arena Lublin. Motor wygra? u siebie z Podlasiem Bia?a Podlaska 2:1 ...Lublin.Wyborcza.pl (subskrypcia)Motor Lublin wygra? z Podlasie Bia?a Podlaska 2:1 i zgarn?? pierwsze w tym sezonie trzy punkty za zwyci?stwo. Mecz zacz?? si? fatalnie. Ju? w 5 minucie by?o 1:0 dla Podlasia. Na szcz??cie jeszcze przed przerw? po strzale Igora Korczakowskiego uda?o si? ...Motor Lublin podejmie dzi? Podlasie Bia?a Podlaska - Kurierlubelski.plKurier LubelskiWpadka na pocz?tek sezonu. Motor przegra? z PodhalemPrzegl?d SportowyMotor - Podlasie Bia?a Podlaska 2:1. Punkty zosta?y w LublinieDziennik WschodniRadio Centrum (komunikaty prasowe)11 autres articles »